przejdź do treści

Komisja Wyborcza działająca z ramienia Wielkopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego ogłasza wybory organizacji kandydujących zgodnie § 15 ust 1 Ordynacji do składu Komitetu Monitorującego program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (KM FEW) w obszarze: „Fundusz Sprawiedliwej Transformacji”. 

 

Zgodnie z kalendarzem wyborczym od 11 stycznia do 16 stycznia 2023 trwa kampania wyborcza kandydatów a głosowanie na członka KM FEW trwa od 17 do 18 stycznia 2023 roku do końca dnia.

Kartę wyborczą na członka KM FEW, podpisaną przez reprezentanta/ów organizacji za pomocą podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego lub podpisu osobistego za pomocą e-dowodu, należy przesłać w formie dostępnej (zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz.U.2020.1062)) , w formacie .pdf, na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule maila należy wpisać – Wybory do KM FEW 2021 - 2027.

Karta do głosownia przesłana po terminie lub w formie skanu podlega odrzuceniu bez możliwości odwołania.

Po opublikowaniu przez komisję wyborczą wyników wyborów, organizacje kandydujące lub organizacje biorące udział w głosowaniu, które nie zgadzają się z opublikowaną listą mają prawo do wniesienia protestu do Komisji Odwoławczej w ciągu 3 dni od dnia ogłoszenia wyników wyborów. Protest powinien być podpisany przez reprezentanta/ów organizacji za pomocą podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego lub podpisu osobistego, który przesyła się w formie dostępnej, w formacie .pdf, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule maila należy wpisać – Protest _ Wybory dodatkowe do KM FEW 2021 - 2027.

Więcej informacji w ogłoszeniu (do pobrania poniżej).

Pliki do pobrania:

Uchwała nr 11 KW KM FEW: 

uchwaa nr 11.pdf 403.29 KB 11/01/2023 13:47:41

Ogłoszenie: 

Karta wyborcza: 

Początek strony