przejdź do treści

Wejdź na wyższy poziom współpracy i rozwiń swoją organizację pozarządową! Już dziś zapisz się na szkolenie dla organizacji w Kaliszu!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie Wielkopolski do wzięcia udziału w szkoleniu o Skali Współpracy – holenderskim modelu dynamiki grupowej, który zdobywa popularność w naszym kraju. Skala Współpracy bardzo szybko przynosi pierwsze efekty, pomaga zrozumieć relacje w organizacji, wspiera budowanie kultury współpracy, wpływa na zaangażowanie i chęć podejmowania działań. Celem szkolenia jest doświadczenie i zrozumienie modelu Skali Współpracy oraz poznanie możliwości jego wykorzystania w pracy organizacji pozarządowej.

Dodatkowym celem jest poznanie osób związanych z trzecim sektorem w regionie, wymiana doświadczeń i sieciowanie się w około dobrych praktyk.

Szkolenie odbędzie się 12 kwietnia (środa) w godzinach 9:00-16:00 w kawiarni AnaBell (ul. Główny Rynek 9, Kalisz). Szkolenie jest bezpłatne dla organizacji w projekcie, pozostali uczestnicy są zobowiązani do wpłaty w kwocie 30 zł.

Szkolenie poprowadzi Mateusz Walczak - społecznik, samorządowiec, animator kultury. Fundator i prezes zarządu Fundacji „Inicjatywa dla Opatówka”, prezes Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej.

Termin zapisów mija 7 kwietnia - szczegóły poniżej!

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową:

https://ngo.skalawspolpracy.pl/szkolenie-wojewodzkie-woj-wielkopolskie/

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/123031727296460/

Partnerem szkolenia jest Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej.

Początek strony