przejdź do treści

 Mając na uwadze przedłużający się stan epidemiczny w Polsce i konieczność ograniczenia bezpośrednich kontaktów, ale też potrzeby organizacji pozarządowych, uprzejmie informujemy, iż doradcy Punktu  Konsultacyjnego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu,  dla Organizacji Pozarządowych, w obszarze księgowym i prawnym będą świadczyli konsultacje w formie zdalnej, za pomocą e-maila lub telefonu do odwołania.

Pan Maciej Witkowiak – radca prawny, będzie świadczył bezpłatne konsultacje prawne dla organizacji pozarządowych, we wtorki i czwartki od godziny 16:00 do 18:00 pod numerem telefonu +48 539 987 565 oraz pod e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pani Grażyna Grześkowiak, będzie świadczyła bezpłatne konsultacje finansowe i księgowe dla organizacji pozarządowych w poniedziałki i środy od godziny 16:00 do 18:00 pod numerem telefonu: +48 695 327 999 i pod e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Konsultacje prawne, księgowe  i finansowe odbywają się w wyżej wskazane dni, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

 

 

Początek strony