przejdź do treści

 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu informuje, iż trwa nabór pomysłów do nowego inkubatora Włącznik Innowacji Społecznych. W ramach przedsięwzięcia oferowane będą granty o średniej wartości 32 tys. zł., które pozwolą na półroczne testy mikroinnowacji. Poszukiwane są pomysły w obszarze przeciwdziałania i łagodzenia skutków wykluczenia społecznego. Nabór trwa do 18.10.2020. Przed wysłaniem zgłoszenia zaleca się skonsultowanie pierwszych pomysłów.

 

Innowacje społeczne to nowe rozwiązania odpowiadające na wyzwania społeczne. Mogą to być produkty, aplikacje, usługi, gry, modele pracy, podręczniki i wiele innych! Proste, nowatorskie rozwiązania, wynikające ze znajomości problemu i odpowiadające na realne potrzeby odbiorców. Innowatorem może być każdy: osoba fizyczna, instytucja publiczna, organizacja pozarządowa, grupa nieformalna.

W ramach inkubatora oferujemy doradztwo na każdym etapie rekrutacji i tworzenia innowacji. W momencie zgłoszenia koncepcja nie musi być szczegółowo dopracowana. Włącznik dedykowany jest wszystkim tym, którzy dostrzegają konieczność niwelowania nierówności społecznych i działają na rzecz osób dyskryminowanych i marginalizowanych.

Dodatkowo 16.10, w piątek, w Koninie odbędzie się spotkanie warsztatowe z inkubatorem na które również serdecznie zapraszamy (Centrum Organizacji Pozarządowych, godz. 9-15). Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/ifMoBSE7Y8JAbY6z5 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na
stronie internetowej: https://innowacje.rops.poznan.pl/wlacznik/aktualne-nabory/ 
stronie na facebooku: https://www.facebook.com/innowatorzy 

Kontakt:
Agata Siwek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Marta Ratajczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Tel. 061 856 73 20

Początek strony