przejdź do treści

 

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Jacka Bogusławskiego – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego - zapraszamy na spotkanie informacyjne, którego tematem będzie omówienie uwarunkowań formalno – prawnych oferentów chcących ubiegać się o dofinansowanie w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej.

TERMIN

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 maja 2023 r. o godz. 17.00. w formie ONLINE za pomocą platformy ZOOM

TEMATYKA

Podczas spotkania podsumujemy rozstrzygnięte otwarte konkursy ofert dotyczące organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych, a także poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej ze szczególnym uwzględnieniem najczęściej pojawiających się braków i błędów formalnych, które stają na przeszkodzie przy ubieganiu się o dofinansowanie.

Tematyka ta będzie istotna z punktu widzenia planowania projektów oraz konstruowania i składania ofert na zadania realizowane w 2024 roku.

ADRESACI

Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie województwa wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio planowaniem projektów, składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

ZGŁOSZENIA

Link do spotkania zostanie podany w dniu jego organizacji.

Do udziału w szkoleniu nie jest potrzebne wcześniejsze zgłoszenie, jednakże liczba miejsc jest ograniczona -  o udziale decyduje kolejność dołączenia do spotkania. 

Jeśli macie Państwo szczególne potrzeby dotyczące szkolenia prosimy o ich zgłaszanie organizatorowi.

ORGANIZATOR

Szkolenie poprowadzi Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego wraz z pracownikami Oddziału Sportu.

Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Sportu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  tel.: 61 626 68 44; 61 626 68 45; 61 626 68 46; 61 626 68 64.

Początek strony