przejdź do treści

 

Zarząd Województwa Wielkopolskiego zawiadamia o przystąpieniu do konsultacji projektu Uchwały Sejmiku Województwa Wielkopolskiego zmieniającej Uchwałę Nr IV/75/15 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 23 lutego 2015 r. w sprawie nadania statutu Teatrowi Nowemu im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu.

Na podstawie art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa oraz § 6 Uchwały Nr XLIX/751/10 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 5 lipca 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z wojewódzką radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze działalności pożytku publicznego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu informuje o przystąpieniu do konsultacji projektu Uchwały Sejmiku Województwa Wielkopolskiego zmieniającej Uchwałę Nr IV/75/15 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 23 lutego 2015 r. w sprawie nadania statutu Teatrowi Nowemu im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie przyjmowania uwag organizacji na załączonym poniżej formularzu, dostarczonym do Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w formie papierowej albo w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konsultacje przeprowadzone zostaną od 29 stycznia 2024 r. do 5 lutego 2024 r. włącznie.

Informacja o przeprowadzeniu konsultacji zamieszczona jest na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu www.umww.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Samorządu Województwa Wielkopolskiego www.bip.umww.pl oraz na portalu „Wielkopolskie Wici” www.wielkopolskiewici.pl.

  • Uchwała Zarządu Wojewóztwa Wielkopolskiego w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Uchwały Sejmiku Województwa Wielkopolskiego - pobierz dokument
  • Załącznik nr 1 projekt Uchwały Sejmiku Województwa Wielkopolskiego - pobierz dokument
  • Załącznik nr 2 formularz konsultacji (docx) - pobierz dokument
  • Załącznik nr 2 formularz konsultacji (pdf) - pobierz dokument
Początek strony