przejdź do treści
A- A A+

Majwka z ES ulotkaSzanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w  Majówce z Ekonomią Społeczną, w sobotę 19 maja w godz. 11-14, na  poznańskich Zawadach, w siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka (ul. św. Wincentego 6/9). Spotykamy się  tuż po 3. Biegu na Rzecz Ekonomii Społecznej, dla rekreacji, rozrywki, przyjemności, spotkania i poznania się, integracji, pochwalenia się sukcesami, degustacji, zabawy  i … co tylko chcecie.

 

 

 

 

 

Bogaty program wydarzeń poszerza się jeszcze o nowe punkty, tymczasem zapraszamy na wybrane działania przygotowane przez podmioty ekonomii społecznej:

- zabawy linowo-wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Fundację Fiona,

- warsztaty perkusyjne dla dzieci i dorosłych z Beatit sp. z o.o.

- pieczenie  muffinek z Ciachem oraz tworzenie lemoniad ze Wspólnym Stołem,

- Spacer Botaniczny z Kasztelanią Ostrowską,

- zajęcia fitness z pierścieniami Smovey prowadzone przez Spółdzielnię Socjalną Pomagajmy Razem,

- stoiska sprzedażowe: z wyrobami ceramicznymi  Spółdzielni Socjalnej Talent, rękodziełem Spółdzielni Socjalnej Znajome i Pakamery Społecznej, z torbami-Furiatkami ze Spółdzielni Socjalnej Furia.

 

Szczegółowe informacje i aktualny program: https://www.facebook.com/events/156906651673007/.

Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze wystawić się podczas Majówki, lub jakkolwiek zaprezentować, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 515 097 867

Początek strony