przejdź do treści

A- A A+

wiciZngoMaledofinansowaneMale


brawoSeniorLogoWielkopolscy seniorzy doczekali się nowoczesnego portalu internetowego. Jego adres to www.brawosenior.pl. Jest to miejsce, gdzie starsze osoby  znajdą niezbędne dla siebie informacje.

Na portalu publikowane są najnowsze informacje dotyczące seniorów, zaproszenia na imprezy, kursy i warsztaty skierowane do osób starszych. Znajdują się też liczne porady dotyczące życia codziennego.

Prezentowana jest także twórczość fotograficzna, filmowa, plastyczna oraz literacka osób starszych. Natomiast w dziale "Nasze historie" publikowane są wspomnienia wielkopolskich seniorów z ich życia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dział "Grająca szafa", gdzie prezentowane są piosenki z młodości seniorów. Są one opatrzone krótkimi notami biograficznymi ich wykonawców. Nowością jest również "Kino seniora", w którym można zobaczyć filmy dokumentalne i fabularne, którymi zainteresowane są starsze osoby. Nie brakuje także bazy tele-adresowej wielkopolskich organizacji zajmujących się seniorami. Odwiedzając portal www.brawosenior.pl znajdziemy również aktualną prognozę pogody oraz bieżące informacje z Poznania. Być może najciekawszą propozycją jest codzienna prezentacja czterominutowego filmu przedstawiającego najważniejsze wydarzenia z Wielkopolski, które miały miejsce tego właśnie dnia.

Projekt realizowany jest przez Fundację Obywatelską "Czas Jaszczurów" i współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Początek strony