przejdź do treści

Samorząd Województwa Wielkopolskiego „krytyk się nie boi”. Dlatego od dziś można oceniać współpracę na linii Samorząd – ngo za pomocą specjalnej ankiety! Termin nadsyłania ankiet – 12 luty 2016r.

Szanowni Państwo,

w związku z przeprowadzaniem pierwszej w historii Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” metodą Lokalnego Indeksu Jakości Współpracy, serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety oceniającej współpracę Państwa organizacji z Samorządem Województwa Wielkopolskiego w roku 2015.

 

Wyniki niniejszej ankiety będą stanowić jeden z podstawowych materiałów źródłowych dla ekspertów oceniających współpracę w poszczególnych dziedzinach, wyróżnionych zgodnie z „Modelem współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych” opracowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

O dalszych etapach przeprowadzania „Oceny jakości współpracy (…)” za rok 2015 będziemy Państwa informować na portalu Wielkopolskie Wici.

Bardzo prosimy o przesyłanie wypełnionej ankiety na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 12 lutego 2016 r. do godziny 15:30.

Ocena jakości Naszej współpracy będzie przeprowadzana po każdym roku kalendarzowym, dlatego bardzo Państwa zachęcamy do wypełnienia ankiety – do jej wyników będą odnoszone wszystkie przyszłe „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”.


Do pobrania:

Ankieta_za_2015.rtf 392.06 KB 03/02/2016 14:47:22

 

Początek strony