przejdź do treści

Szkolenie – „Jak wypromować inicjatywy NGO w social media w 2023 roku?"

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Jak wypromować inicjatywy NGO w social media w 2023 roku?"

Szkolenie odbędzie się 23 listopada 2022 r. o godz. 18:00 w Akceleratorze Kultury w Kaliszu (ul. Nowy Świat 2A). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia uczestników prosimy kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez Facebooka FOP ZK.

Termin składania zgłoszeń upływa 21 listopada br.

Szkolenie – „Jak wypromować inicjatywy NGO w social media w 2023 roku?"

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Jak wypromować inicjatywy NGO w social media w 2023 roku?", które odbędzie się 23 listopada 2022 r. o godz. 18:00 w Akceleratorze Kultury w Kaliszu (ul. Nowy Świat 2A).

Czy istnieją uniwersalne sposoby na generowanie zasięgów i aktywności w mediach społecznościowych? Jakie sposoby mogą wykorzystać NGOs do promowania swojej działalności w Internecie? Między innymi o tych zagadnieniach opowie Kamil Glapiński - Specjalista ds. Digital Marketingu. Szkolenie będzie zawierało praktyczne wskazówki i przykłady działań organizacji pozarządowych, które w skuteczny sposób wykorzystują social media do budowania swojej marki oraz promowania działań i wydarzeń.

Kamil Glapiński - Od 2011 roku zajmuje się marketingiem – najpierw tworząc własne projekty, a później w pracy etatowej oraz jako freelancer. Pomaga małym i średnim firmom zwiększać sprzedaż i zdobywać nowych klientów poprzez Internet wykorzystując nowoczesne narzędzia i techniki marketingowe. Obecnie zawodowo pełni rolę Lidera Działu Marketingu w firmie Brewa.pl. Ma na swoim koncie również publikacje w mediach branżowych, takich jak Nowy Marketing, Marketing i Biznes oraz innych. Strona internetowa: https://kamilglapinski.pl/

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestników prosimy kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez Facebooka FOP ZK.

Termin składania zgłoszeń upływa 21 listopada br.

Po szkoleniu zaplanowano słodki poczęstunek. Będzie to także okazja bliższego poznania Forum i zapisania swojej organizacji na listę członków.


Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej ul. Pułaskiego 26, 62-800 Kalisz www.ngo.kalisz.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Początek strony