Współpraca i partnerstwo z organizacjami w Unii Europejskiej

Departament Organizacyjny i Kadr przy współpracy z Biurem Informacyjnym Województwa Wielkopolskiego w Brukseli informuje...  »
Punkt Konsultacyjny UMWW dla Organizacji Pozarządowych

al. Niepodległości 16/18 budynek B pokój 012 - na parterze, wejście od strony ul. Kościuszki...   »
Baza Organizacji Pozarządowych

Czy twoja organizacja jest już w bazie? Sprawdź, dopisz się lub zaktualizuj dane!  »

Ogłoszenia:

Telefon wsparcia - warto wiedzieć (2014-11-20)

Od pewnego czasu działa w Poznaniu telefon i strona internetowa, dzięki którym osoby, które doświadczają przemocy, stosują przemoc i świadkowie przemocy otrzymają pomoc. 

Biała Laska w teatrze (2014-11-20)

„Dni Białej Laski” to okazja do wspólnego spotkania się osób niewidomych i niedowidzących. By uczcić święto tej grupy osób, Polski Związek Niewidomych Koło w Gostyniu zorganizował dla swoich członków i podopiecznych oraz zaproszonych gości w dniu 6.11.2014 r. wycieczkę do Teatru Muzycznego w Poznaniu na musical "Skrzypek na dachu". 

Bezpłatna pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. (2014-11-20)

Pokrzywdzone osoby przestępstwem oraz ich rodzinny zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy podmiotów i organizacji pozarządowych. Może to być przede wszystkim informacja prawna, pomoc psychologiczna, pokrywanie kosztów rehabilitacji, pomoc finansowa i materialna. W całej Polsce działają podmioty - przede wszystkim organizacje pozarządowe  

W uznaniu dla pracowników pomocy społecznej (2014-11-20)

W powiecie gostyńskim odbyły się obchody pracownika socjalnego.Pomoc społeczna to służba, od której zależy los wielu osób i rodzin. Powiat gostyński i gminy, wchodzące w jego skład, zatrudniają blisko czterystu pracowników pomocy społecznej.  

Zapraszamy na charytatywny koncert Polska Wrażliwa (2014-11-20)

Koncert odbędzie się 9.12.2014 r o godz. 17.30 w Auli UAM w Poznaniu. Organizatorem Koncertu jest Fundacja Patria , wystąpi Arka Noego. Bilety dostępne na ebilet.pl 

Szkolenie- Pożytek Publiczny Poznań (2014-11-20)

Serdecznie zapraszamy na płatne szkolenie w Poznaniu, które odbędzie się 3 grudnia 2014 na ul. Wieniawskiego 5/9 - POZNAŃ o godzinie: 10:00. Tematem szkolenia będzie : Udzielanie i rozliczanie dotacji pożytku publicznego oraz innych dotacji.  

Wolontariusze tworzą filmy dla NGO (2014-11-13)

Pierwsza Internetowa Telewizja Obywatelska w powiecie gostyńskim działająca na rzecz organizacji pozarządowych. Projekt realizowany jest przez grupę nieformalną pod patronatem Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości. 

Nowe przepisy o zbiórkach publicznych

Prosimy o zapoznanie się z pakietem informacji o obowiązujących od 18 lipca 2014 roku nowych przepisach ... 

Program współpracy na rok 2014

Uchwalony przez Sejmik Województwa Wielkopolskiego 28 października 2013 ... 
wsteczdrukujMapa serwisustrona startowaRSS

Polecamy.


DE. FI. CIEN. CY – ANDRZEJ WRÓBLEWSKI, RENÉ DANIËLS, LUC TUYMANS wystawa

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny udział w wernisażu wystawy- DE. FI. CIEN. CY - Andrzeja Wróblewskiego, René Daniëls, Luc Tuymans w dniu 27.11.2014, o godzinie 19:00 w galerii Art Stations, Stary Browar.  »

Poznań- Konferencja i Drzwi Otwarte dla NGO

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza organizacje 3 grudnia na konferencję realizowaną z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej dot. Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2015, która będzie połączona z Galą „Barwy Wolontariatu" oraz przedstawieniem projektów realizowanych w ramach Dni Kultury Solidarności 2014. Równolegle do tych wydarzeń odbędą się także "Drzwi Otwarte" Samorządu Województwa Wielkopolskiego dla NGO. »

Krzyżanki na rodzinnym szlaku

Celem kolejnej edycji tego rajdu była promocja gminy Pępowo i powiatu gostyńskiego... »

Zaproszenie do muzeum w Osiecznej

Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej zaprasza... »