przejdź do treści

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do oceny współpracy na linii Samorząd – NGO za pomocą specjalnej ankiety.

Termin nadsyłania ankiet – 31 stycznia 2019 r.

 

Szanowni Państwo,

w związku z przeprowadzaniem czwartej w historii Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” metodą Lokalnego Indeksu Jakości Współpracy, serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety oceniającej współpracę Państwa organizacji z Samorządem Województwa Wielkopolskiego w roku 2018.

Wyniki niniejszej ankiety będą stanowić jeden z podstawowych materiałów źródłowych dla ekspertów oceniających współpracę w poszczególnych dziedzinach, wyróżnionych zgodnie z „Modelem współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych” opracowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 stycznia 2019 r.

O dalszych etapach przeprowadzania „Oceny jakości współpracy (…)” za rok 2018 będziemy Państwa informować na portalu Wielkopolskie Wici.

 

Ocena jakości Naszej współpracy będzie przeprowadzana po każdym roku kalendarzowym – do jej wyników będą odnoszone wszystkie przyszłe „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”.

 

Do pobrania:

Ankieta - 

Ankieta 2018.rtf 394.59 KB 11/01/2019 10:48:39

Początek strony