przejdź do treści

Szanowni Państwo,

w związku z przeprowadzaniem trzeciej w historii Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” metodą Lokalnego Indeksu Jakości Współpracy, serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety oceniającej współpracę Państwa organizacji z Samorządem Województwa Wielkopolskiego w roku 2017.

Wyniki niniejszej ankiety będą stanowić jeden z podstawowych materiałów źródłowych dla ekspertów oceniających współpracę w poszczególnych dziedzinach, wyróżnionych zgodnie z „Modelem współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych” opracowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

O dalszych etapach przeprowadzania „Oceny jakości współpracy (…)” za rok 2017 będziemy Państwa informować na portalu Wielkopolskie Wici.

Bardzo prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 stycznia 2018 r.

Ocena jakości Naszej współpracy będzie przeprowadzana po każdym roku kalendarzowym, dlatego bardzo Państwa zachęcamy do wypełnienia ankiety – do jej wyników będą odnoszone wszystkie przyszłe „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”.

 

Ankieta do pobrania:

pliki 2017\jednorazowe\Ankieta 2017.rtf

Początek strony