przejdź do treści

A- A A+

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Skuteczne pozyskiwanie funduszy dla organizacji”, które odbędzie się 7 listopada br. od godz. 9:00 w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Szkolenie „Skuteczne pozyskiwanie funduszy dla organizacji”

Jednym z elementów działań kaliskiego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych (CIWIS) jest organizacja szkoleń mających kompleksowo poszerzyć wiedzę członków NGO i grup nieformalnych z zakresu problematyki trzeciego sektora. Miło nam poinformować, że już 7 listopada br. w godz. 9:00-15:00 odbędzie się pierwsze szkolenie, a jego tematem będzie skuteczne pozyskiwanie funduszy dla organizacji.

Temat ten został wybrany w oparciu o opinie członków organizacji i grup nieformalnych, pozyskanych w ramach przeprowadzonej przez nas ankiety. Społecznicy najczęściej wskazywali jako pożądaną wiedzę właśnie z zakresu pozyskiwania funduszy, poszerzenia bazy źródeł kontaktów i zdobycia stałego finansowania dla realizowanych projektów.

Kiedy?
7 listopada 2017 r. (wtorek), godz. 9:00-15:00

Dlaczego warto?
– przedstawienie źródeł finansowania dla NGO,
– omówienie, jakie projekty możemy realizować ze środków publicznych, a jakie ze środków prywatnych,
– możliwość wymiany doświadczeń związanych z pozyskiwaniem i rozliczaniem funduszy zewnętrznych.

Gdzie?
Sala Seminaryjna Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości (II piętro)

Dla Kogo?
Członkowie organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, wolontariusze z subregionu kaliskiego.

Prowadzący: Bartosz Jędrzejczak


Zapisy:

Termin: do 3 listopada 2017 r.
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo przyjęcia na szkolenie jednej osoby z danej organizacji.

Zapisy za pośrednictwem formularza: https://www.kip.kalisz.pl/2017/10/17/szkolenie-skuteczne-pozyskiwanie-funduszy-dla-organizacji/

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Projekt jest dofinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Początek strony