przejdź do treści

A- A A+

Szanowni Państwo,

w związku z przeprowadzaniem drugiej w historii Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” metodą Lokalnego Indeksu Jakości Współpracy, serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety oceniającej współpracę Państwa organizacji z Samorządem Województwa Wielkopolskiego w roku 2016.

Wyniki niniejszej ankiety będą stanowić jeden z podstawowych materiałów źródłowych dla ekspertów oceniających współpracę w poszczególnych dziedzinach, wyróżnionych zgodnie z „Modelem współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych” opracowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

O dalszych etapach przeprowadzania „Oceny jakości współpracy (…)” za rok 2016 będziemy Państwa informować na portalu Wielkopolskie Wici.

Bardzo prosimy o przesyłanie wypełnionej ankiety na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 stycznia 2017 r.

Ocena jakości Naszej współpracy będzie przeprowadzana po każdym roku kalendarzowym, dlatego bardzo Państwa zachęcamy do wypełnienia ankiety – do jej wyników będą odnoszone wszystkie przyszłe „Oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”.

 

 Do pobrania:

Ankieta za 2016 rok 

Ankieta 2016.rtf 394.91 KB 04/01/2017 11:57:17

Początek strony