przejdź do treści
A- A A+

Zarzycki Cup 2017Już 9 września na boisku sportowym CRKF Akwen w Koziegłowach obok pływalni odbędzie się Turniej Koszykówki 3×3 Zarzycki Cup 2017. Podczas turnieju odbędzie się festyn charytatywny i zbiórka na rzecz 6-letniego Tymka chorego na nowotwór złośliwy – neuroblastomę.

 

 W ubiegłym roku wystartowało ponad 20 drużyn, a rywalizacja trwała do godzin wieczornych. Podczas tegorocznej edycji na uczestników czeka kolejna moc atrakcji w największym tego typu turnieju na terenie gminy Czerwonak. Jego organizatorem jest radny Łukasz Zarzycki, który angażuje się w wiele projektów sportowych.

– Cieszę się, że w tym roku po raz kolejny odbędzie się turniej i mam nadzieję, że pobijemy rekord liczby drużyn. Oprócz atrakcji sportowych czeka na zawodników i widzów szereg innych. Tak jak w roku ubiegłym, tak i w tym, będziemy grać dla młodego mieszkańca Koziegłów, dlatego zapraszam wszystkich fanów sportu oraz całe rodziny. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę, najlepsze drużyny medale oraz puchary. Dla uczestników i kibiców będzie grill oraz grochówka. Udział w turnieju jest darmowy.

Turniej Zarzycki Cup 2017 odbędzie się w trzech kategoriach. Zagrać będą mogły dziewczynki i chłopcy do lat 15, kobiety i mężczyźni w kategorii Open oraz zespoły rodzinne w kategorii Family Mikst. Zgłoszenia zespołów 3-4 osobowych odbywają się do 8 września telefonicznie (602 425 929) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Początek turnieju o godzinie 14.

Podczas turnieju odbędzie się także zbiórka na rzecz 6-letniego Tymka chorego na nowotwór złośliwy – neuroblastomę. Wszystkich pragnących go wesprzeć  zapraszamy na festyn na terenie boiska, koło Pływalni Akwen w Koziegłowach. Wpłaty można również dokonywać na konto Fundacji Kosmiczna Droga do Gwiazd: 06 1240 4009 1111 0010 7320 1239, tytułem: na leczenie Tymoteusza Bajer. Podczas festynu dzieci będą miały możliwość zabawy na tzw. “Dmuchańcach” odbędzie się kiermasz, licytacja, a animatorzy będą malować twarze. Mieszkańcy Koziegłów przygotowują również Pchli Targ, z którego cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Tymka.

Partnerami turnieju są: Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu, Zakłady Drobiarskie Koziegłowy, Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach, Czubiński-Druk, Top Forma, PSB Mrówka w Koziegłowach, Enea AZS Poznań, Fundacja Kosmiczna Droga Do Gwiazd.

 

Początek strony