przejdź do treści

A- A A+

wiciZngoMale


brawo senior logo RGBRedakcja Wielkopolskiego Portalu Senioralnego "Brawo Senior" z okazji 1.rocznicy istnienia portalu zaprasza wszystkich seniorów na koncert zjawiskowej piosenki literackiej w wykonaniu zjawiskowej piosenkarki Jolanty Ciecharowskiej. Akompaniować jej będzie kompozytor i aranżer Romuald Andrzejewski. Koncert odbędzie się we wtorek 27 czerwca o godz. 19.00 w poznańskim Centrum Amarant, ul. Słowackiego 19. Wstęp jest bezpłatny.

W Poznaniu mieszka 140 tyś. seniorów, a w całej Wielkopolsce jest ich 650 tysięcy. Co roku liczba ta będzie znacząco wzrastać. Z myślą o potrzebach osób starszych dokładnie rok temu powstał nowoczesny portal internetowy www.brawosenior.pl. Jest to miejsce, gdzie współcześni seniorzy  znajdują niezbędne dla siebie informacje. Publikowane są aktualności, zaproszenia na imprezy, kursy i warsztaty skierowane do osób starszych. Nie brakuje także relacji wideo z imprez senioralnych. Prezentowana jest również twórczość fotograficzna, filmowa, plastyczna oraz literacka osób starszych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dział "Grająca szafa", gdzie prezentowane są piosenki z młodości seniorów. Są one opatrzone krótkimi notami biograficznymi ich wykonawców. Nowością jest również "Kino seniora", w którym można zobaczyć filmy dokumentalne i fabularne, którymi zainteresowane są starsze osoby. Odwiedzając portal znajdziemy również aktualną prognozę pogody oraz bieżące informacje z Poznania. Być może najciekawszą propozycją jest codzienna prezentacja czterominutowego filmu przedstawiającego najważniejsze wydarzenia z Wielkopolski, które miały miejsce tego właśnie dnia. W ciągu zaledwie roku portal "Brawo Senior" stał się najpoważniejszym medium senioralnym w regionie.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP Poznań. Portal "Brawo Senior" realizowany jest przez Fundację Obywatelską "Czas Jaszczurów" i współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Powiat Poznański.


J. Ciecharowska

Początek strony