przejdź do treści

1. SZKOLENIE STREFOWE - pn„Szkolenie dla organizacji pozarządowych i innych partnerów społecznych działających na rzecz obronności oraz przedstawicieli jednostek wojskowych odpowiedzialnych za współpracę ze społeczeństwem”.

Uprzejmie zapraszamy do udziału w 1. szkoleniu strefowym pn. „Szkolenie dla organizacji pozarządowych i innych partnerów społecznych działających na rzecz obronności oraz przedstawicieli jednostek wojskowych odpowiedzialnych za współpracę ze społeczeństwem”, które odbędzie się w dniu 23 marca 2019 r. w Bydgoszczy.

Głównym celem szkolenia strefowego jest zapoznanie organizacji pozarządowych działających na rzecz obronności państwa, jak również podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej w zakresie zlecania zadań publicznych przez Ministra Obrony Narodowej oraz sprawowania kontroli i nadzoru nad ich realizacją.

Jednym z najważniejszych zagadnień poruszanych podczas tego szkolenia strefowego będzie także szkolenie dotyczące stosowania zapisów „Rozporządzenia Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy w pierwszej kolejności przedstawicieli organizacji pozarządowych z województw: zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.

Szkolenie odbędzie się na bazie Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy, ul. Sułkowskiego 52 a . Udział w szkoleniu jest bezpłatny.       

Zgłoszenia do udziału w przedsięwzięciu należy przesyłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na Formularzu Zgłoszeniowym do 15 marca br.           

O zakwalifikowaniu się na szkolenie uczestnik (120 osób) zostanie powiadomiony bezpośrednio na wskazany w Formularzu adres email. Otrzyma wtedy również szczegółowy program szkolenia.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać również kontaktując się telefonicznie pod nr tel. 261-840-130 a także na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jednocześnie informujemy, że planowane jest jeszcze przeprowadzenie  trzech podobnych szkoleń dla pozostałych województw.

Informacja o terminie i miejscu będzie zamieszczona na stronie internetowej www.wojsko-polskie.pl.

 

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy: 

Formularz_zgoszeniowy_ uczestnika.docx 17.48 KB 28/02/2019 06:29:17

 

 

Początek strony